KosmetikaNěmecká hypoalergenní - ALCINA

Pracuji s profesionální hypoalergenní německou kosmetikou ALCINA, která je zárukou nejvyšší kvality, účinné péče a přináší viditelné omlazení spojené s příjemnou relaxací.

Pravidelně se účastním odborných seminářů. V současné době Vám mohu nabídnout níže uvedená ošetření, která splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Ošetření trvá 1 – 1,5 hodiny dle stavu pleti a zahrnuje diagnostiku pleti, odlíčení, čištění, masáž, aplikaci masky a poradenství. Cílem je dosáhnout optimálního stavu pleti vzhledem k jejímu typu a současnému stavu.

VŠECHNY PRODUKTY PLEŤOVÉ A DEKORATIVNÍ KOSMETIKY PRO DOMÁCÍ PÉČI LZE V SALONU ZAKOUPIT TAK, JAKO I DÁRKOVÉ POUKAZY NA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ I NA VEŠKERÉ PRODUKTY

PĚSTÍCÍ OŠETŘENÍ

Účinné ošetření, které zlepšuje hloubkový i povrchový stav pleti.

 

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

Cílené ošetření zabývající se specifickými problémy pleti. Rovnováhu pleti pomůže nastartovat Clear Face ampule. Ošetření se provádí bylinnou řadou.

 

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

Ocení všichni, kterým se snižuje tonus pleti. Ochabující, unavenou pokožku pomůže nabudit Anti Age ampule a další kolagenové přípravky s dlouhotrvajícím účinkem. Výrazně zlepšuje stav pleti.

 

ENERGETICKÉ A REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření, které dodává pleti výživu, vitalitu a navrací pleti energii.
Jaro / léto – hydratace. Pokožku nabudíme Anti Dry ampulí, následně pleť regenerujeme kyselinou hyaluronovou
Podzim / zima – dodání energie. Během ošetření se do pleti zapracovává Energy ampule, na závěr je použit povzbuzující, pěstící krém.

 

DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

Specifické ošetření, kdy dochází ke zbavování pleti odumřelých buněk a škodlivin, k posílení imunity pokožky. Vhodné na jaře a na podzim nebo kdykoli, kdy chceme pleti pomoci s očistou.

 

EXKLUZIVNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ S ANTI-POLLUTION EFEKTEM

Účinná péče na ochranu pleti ve znečištěném prostředí města. Ošetření posiluje odolnost a ochranu pleti. Chrání pokožku před vyčerpáním a odbouráváním kolagenu, dodává ji energii a chrání ji před předčasným stárnutím.

 

EXKLUZIVNÍ ANTI-AGE OŠETŘENÍ S LIFTINGOVÝM EFEKTEM

Ošetření pleti, která ztrácí pružnost (výrazné vrásky, povadlá pokožka v obličeji). Liftingová masáž s použitím liftingového krému a anti-age přípravky vaši pleť vyhladí, projasní a zpevní. Na závěr pleť povzbudí liftingová ampule.

 

OŠETŘENÍ UZ ŠPACHTLÍ SAMOSTATNĚ

UZ špachtle odstraňuje odumřelé kožmí buňky pomocí jemného UZ peelingu,odstraňuje komedomy, čistí zanesené póry.

 

ZÁBAL NA RUCE - "VÍNOVÝ"

Doporučuje se pro hydratační, omlazující ošetření, které má tonizační a osvěžující účinky. Je vhodný pro všechny části těla a pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je určen i k aplikaci na jinak těžko přístupná místa (kolena, lokty).

 

ZÁBAL NA NOHY - "VÍNOVÝ"

 

MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU LÁVOVÝMI KAMENY

Vysoce relaxační, úvolňující, kameny odvádějí z těla toxické látky. Působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

 

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ ZAD

Čištění UZ špachtlí, peeling, tonizace, maska, závěrečný krém.

 

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ - SAMOSTATNĚ

 

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ a ŘAS - SAMOSTATNĚ

 

LÍČENÍ - denní

 

LÍČENÍ - večerní