KosmetikaNěmecká hypoalergenní - ALCINA

Pracuji s profesionální hypoalergenní německou kosmetikou ALCINA, která je zárukou nejvyšší kvality, účinné péče a přináší viditelné omlazení spojené s příjemnou relaxací.

Pravidelně se účastním odborných seminářů. V současné době Vám mohu nabídnout níže uvedená ošetření, která splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Ošetření trvá 1 – 1,5 hodiny dle stavu pleti a zahrnuje diagnostiku pleti, odlíčení, čištění, masáž, aplikaci masky a poradenství. Cílem je dosáhnout optimálního stavu pleti vzhledem k jejímu typu a současnému stavu.

VŠECHNY PRODUKTY PLEŤOVÉ A DEKORATIVNÍ KOSMETIKY PRO DOMÁCÍ PÉČI LZE V SALONU ZAKOUPIT TAK, JAKO I DÁRKOVÉ POUKAZY NA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ I NA VEŠKERÉ PRODUKTY

PĚSTÍCÍ OŠETŘENÍ

Účinné ošetření, které zlepšuje hloubkový i povrchový stav pleti.

Cena 1000,- Kč

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

Cílené ošetření zabývající se specifickými problémy pleti. Rovnováhu pleti pomůže nastartovat Clear Face ampule. Ošetření se provádí bylinnou řadou.

Cena 900,- - 1000,- Kč

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

Ocení všichni, kterým se snižuje tonus pleti. Ochabující, unavenou pokožku pomůže nabudit Anti Age ampule a další kolagenové přípravky s dlouhotrvajícím účinkem. Výrazně zlepšuje stav pleti.

Cena 1200,- Kč

ENERGETICKÉ A REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření, které dodává pleti výživu, vitalitu a navrací pleti energii.
Jaro / léto – hydratace. Pokožku nabudíme Anti Dry ampulí, následně pleť regenerujeme kyselinou hyaluronovou
Podzim / zima – dodání energie. Během ošetření se do pleti zapracovává Energy ampule, na závěr je použit povzbuzující, pěstící krém.

Cena 1200,- Kč

DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

Specifické ošetření, kdy dochází ke zbavování pleti odumřelých buněk a škodlivin, k posílení imunity pokožky. Vhodné na jaře a na podzim nebo kdykoli, kdy chceme pleti pomoci s očistou.

Cena 1200,- Kč

EXKLUZIVNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ S ANTI-POLLUTION EFEKTEM

Účinná péče na ochranu pleti ve znečištěném prostředí města. Ošetření posiluje odolnost a ochranu pleti. Chrání pokožku před vyčerpáním a odbouráváním kolagenu, dodává ji energii a chrání ji před předčasným stárnutím.

Cena 1350,- Kč

EXKLUZIVNÍ ANTI-AGE OŠETŘENÍ S LIFTINGOVÝM EFEKTEM

Ošetření pleti, která ztrácí pružnost (výrazné vrásky, povadlá pokožka v obličeji). Liftingová masáž s použitím liftingového krému a anti-age přípravky vaši pleť vyhladí, projasní a zpevní. Na závěr pleť povzbudí liftingová ampule.

Cena 1350,- Kč

OŠETŘENÍ UZ ŠPACHTLÍ SAMOSTATNĚ

UZ špachtle odstraňuje odumřelé kožmí buňky pomocí jemného UZ peelingu,odstraňuje komedomy, čistí zanesené póry.

Cena 450,- Kč

ZÁBAL NA RUCE - "VÍNOVÝ"

Doporučuje se pro hydratační, omlazující ošetření, které má tonizační a osvěžující účinky. Je vhodný pro všechny části těla a pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je určen i k aplikaci na jinak těžko přístupná místa (kolena, lokty).

Cena 90,- Kč

ZÁBAL NA NOHY - "VÍNOVÝ"

Cena 120,- Kč

MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU LÁVOVÝMI KAMENY

Vysoce relaxační, úvolňující, kameny odvádějí z těla toxické látky. Působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Cena 450,- Kč

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ ZAD

Čištění UZ špachtlí, peeling, tonizace, maska, závěrečný krém.

Cena 450,- Kč

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ - SAMOSTATNĚ

Cena 150,- Kč

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ a ŘAS - SAMOSTATNĚ

Cena 250,- Kč

LÍČENÍ - denní

Cena 350,- Kč

LÍČENÍ - večerní

Cena 450,- Kč